لامینیت، تضمینی برای داشتن لبخند زیبا

لامینیت تضمینی برای داشتن لبخند زیبا

اگر دندان های شما ایراد داشته باشد وقتی با کسی صحبت می کنید ناخودآگاه آن فرد به دندان هایتان توجه می کند که این مسئله باعث می شود اعتماد به نفستان پایین بیاید. لامینیت دندان می تواند تضمینی برای داشتن لبخند زیبا باشد. با استفاده از روش لامینیت دندان شاهد افزایش زیبایی ظاهری و اصلاح طرح لبخند در بسیاری از افراد هستیم. این روش در کمترین زمان به شما لبخندی زیبا هدیه می کند.

لامینیت دندان

لامینیت دندان به صورت یک لایه نازک روی دندان جای میگیرد و جنس آن از مواد مختلفی مثل کامپوزیت، سرامیکی و آکریلی است. با قرار گرفتن این لایه روی دندان، شما می توانید دندان هایی صاف، مرتب و زیبا داشته باشید. در واقع این روش برای اصلاح طرح لبخند شما با برطرف کردن بدرنگی دندان ها، از بین بردن فاصله بین دندان ها و اصلاح کردن نامنظمی ها همراه می باشد.

لامینیت دندان

چرا لامینیت دندان؟

رعایت کردن بهداشت دهانی، ژنتیک و نگهداری درست دندان ها در زیبایی آنها موثر است. وجود ایرادات اولیه در دندان، عدم رعایت بهداشت، یا وارد آمدن ضربه به آن، ایجاد ترک و شکستگی زیبایی دندان را تغییر می دهد و باعث می شود فرد در لبخند زدن و صحبت کردن و حتی در اعتماد به نفسش برای حضور در اجتماع با مشکل رو به رو شود. لامینیت روشی در دندانپزشکی زیبایی است که می تواند این مشکلات را برطرف کند و لبخندی تاثیرگذار به شما هدیه دهد. با این روش در کمترین زمان به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

مزیت لامینیت دندان

در لامینیت، دندان بسیار کم تراش داده می شود. این تراش در حد قسمتی از مینای دندان و دارای رنگی شفاف و طبیعی است که می توانید به واسطه آن لبخند داشته باشید. در ابتدا این روش جایگزینی برای ارتودنسی در افراد بزرگسال بود که دندان هایشان نامرتب بود و نمی خواستند ار بریس ها به مدت طولانی استفاده کنند. قرار دادن لامینیت در دندان های جلو با یک بی حسی جزئی و یا حتی بدون آن انجام می شود و برای رسیدن به دندان هایی زیبا به فرد کمک بسیاری می کند.

انواع لامینیت دندان

نوع سرامیکی لامینیت در لابراتور تهیه می شود. بدین صورت که بعد از تراش دادن مینای دندان قالب از آن تهیه می کنند. نوع دیگر کامپوزیتی است که بدون تراش دادن لامینیت توسط دندانپزشک روی دندان قرار داده می شود. نوع سرامیکی آن استحکام بیشتری دارد و ثابت ماندن رنگش از خصوصیاتش است. اما مزیت کامپوزیتی این است که اگر مشکلی در دندان شما ایجاد شد این نوع لامینیت قابلیت اصلاح و ترمیم شدن دارد. با توجه به مشکلی که در دندان دارید و نظر دندانپزشک یکی از این دو روش انتخاب می شود. لامینیت با جنس آکریل هم وجود دارد که فوری و کوتاه مدت است، به همین دلیل کیفیتش زودتر از بین می رود و عمر کمی دارد.

ایجاد لبخندی هالیوودی با لمینیت دندان

بسیاری از افراد به دنبال این هستند لبخندی هالیوودی داشته باشند. لبخند هالیوودی یعنی دندان های مرتب، صاف و تمیز که سبب می شود چشم افراد به آن خیره شود. درخشندگی لبخند در ذهن هر فردی ماندگار خواهد بود. لامینیت دندان با رفع و ترمیم شکستگی ها، لب پر شدن ها، کجی دندان و بدرنگی آنها این لبخند را برای شما ممکن می سازد. در نامرتبی های خفیف این روش می تواند جایگزین خوبی برای ارتودنسی باشد.

لامینیت دندان
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
دکتر زهره افرادی، فلوشیپ زیبایی، مسترشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان

نشانی مطب: تهران، ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی بیمارستان علی اصغر، بالای داروخانه مخصوص، پلاک 238، طبقه 3، واحد 9
تلفن تماس: 26400787

ساعات پذیرش:
یکشنه ها و سه شنبه ها از ساعت 10:00 الی 13:00
دوشنبه ها از ساعت 14:00 الی 19:30
Instagram