هزینه های ترمیم زیبایی دندان

هزینه های ترمیم زیبایی دندان

دندان عضو مهمی است که مستقیماً با زیبایی صورت، دستگاه گوارش و تکلم افراد سر و کار دارد. چنانچه دندان ها، دچار آسیب و نقصانی شوند تاثیر مستقیمی بر روی افراد می گذارند، ترمیم و زیبایی دندان در این موارد صورت می گیرد. هزینه ترمیم دندان یکی از موضوعاتی است که ذهن افراد را به خود مشغول می کند. می توان گفت هزینه ترمیم دندان با توجه به اینکه در بعضی از موارد کمی گران می باشد، اما ارزش این را دارد که این میزان هزینه را برای داشتن دندان هایی زیبا صرف نماییم.

پارامترهایی که بر هزینه ترمیم دندان تاثیر گذار است چه می باشند؟

از این پارامترها در ابتدا شخص مراجعه کننده را می توان نام برد و به میزان خرابی دندان ها، شکل فک، جنس دندان ها، خدماتی که برای ترمیم دریافت می کند و... اشاره کرد. در این موضوع باید به مهارت پزشک و کلینیکی که به آن مراجعه می کنید نیز اشاره کرد. در کل می توان گفت نوع خدماتی که افراد دریافت می نمایند مهم ترین موضوع می باشد و در هزینه ترمیم دندان بسیار تاثیر گذار است، به طور مثال بعضی از افراد به دنبال انجام لمینت برای دندان های خود می باشد و بعضی نیز می خواهند دندان های خود را ایمپلنت نمایند، مشخص است کاری مانند ایمپلنت نسبت به لمینت کردن دندان ها، هم هزینه بر می باشد و هم زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد.

هزینه ترمیم دندان

 هزینه ترمیم دندان در کدام روش گران تر و در کدام ارزان تر می باشد؟

در این بحث ما دو موضوع را باید مد نظر قرار دهیم؛ دندانپزشکی ترمیمی و دوم دندانپزشکی زیبایی ، که این دو مقوله از هم جدا می باشند و در بحث هزینه ای نیز هر کدام یک هزینه خاص را می طلبد. هزینه ترمیم دندان برای دندانپزشکی ترمیمی نسبت به دندان پزشکی زیبایی مسلماً بیشتر می باشد. به طور مثال ارتودنسی دندان با توجه به اینکه پروسه ای زمان بر است، نسبت به انجام لمینت و یا جرم گیری دندان بسیار هزینه برتر خواهد بود و برای مراجعه کننده گران تر تمام می شود. لازم به ذکر است افراد مراجعه کننده با توجه به مشکلشان خدمات مختلفی را دریافت می نمایند و این موضوع باعث می شود، هزینه ترمیم دندان برای آن ها تفاوت داشته باشد. در متن بالا نیز یک بار به این موضوع اشاره کردیم که هزینه ترمیم دندان از هزینه زیب سازی آن کمی بیشتر و زمان برتر خواهد بود.

چه کنیم که هزینه ترمیم دندان مقرون به صرفه تر باشد؟

 راهکارهایی وجود دارد که این هزینه ها را پایین بیاوریم. یکی از این راهکارها در انتخاب پزشک معالج است، در این رابطه سعی کنید با تحقیقات، منصف ترین و در عین حال با تجربه ترین آن ها را انتخاب نمایید. از دیگر راهکارها این می باشد که سعی نمایید تا جای ممکن از بیمه و کلینیک هایی که طرف قرار داد با  بیمه ها می باشند، استفاده نمایید؛ لازم به ذکر است در بحث زیبایی، بیمه شامل حال افراد نمی شود. در کل می توان گفت داشتن دندان هایی زیبا و مرتب در شخصیت و وجه اجتماعی افراد بسیار مهم است و هزینه ای که برای آن می شود، هزینه ای بصرفه می باشد.

هزینه ترمیم دندان
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
دکتر زهره افرادی، فلوشیپ زیبایی، مسترشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان

نشانی مطب: تهران، ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی بیمارستان علی اصغر، بالای داروخانه مخصوص، پلاک 238، طبقه 3، واحد 9
تلفن تماس: 26400787

ساعات پذیرش:
یکشنه ها و سه شنبه ها از ساعت 10:00 الی 13:00
دوشنبه ها از ساعت 14:00 الی 19:30
Instagram