ایجاد لبخند زیبا

ایجاد لبخند زیبا

اصلاح طرح لبخند درواقع روشی است برای دلنشین کردن لبخند و چهره افراد متقاضی که به روش‌های مختلفی انجام‌ پذیر است.

تاثیر اصلاح طرح لبخند

لبخند زیبا و جذاب یکی از مواردی است که در زیباتر شدن چهره افراد تأثیرات بسیار زیادی دارد؛ اما چگونه می‌توان این نوع لبخند که اصطلاحاً به آن لبخند هالیوودی گفته می‌شود را در صورت ایجاد نمود. با توجه به این موضوع افراد بسیاری تصور کنند که تنها دندان‌های زیبا می‌توانند این لبخند را ایجاد کنند، اما امروزه با تمام تحقیقاتی که انجام شده است کارشناسان توانسته‌اند به این نکته پی ببرند که لبخند زیبا تنها به این بخش از صورت مرتبط نخواهد بود.

هماهنگی میان دندان‌ها و دیگر اجزاء صورت می‌تواند در ایجاد لبخندی دل‌نشین تأثیرگذار باشد. فرم صورت، حالت چانه، فرم لب‌ها و درنهایت ظاهر لثه و دندان‌ها همگی در کنار هم می‌توانند در ایجاد لبخند هالیوودی تأثیرگذار باشند؛ اما اگر شما از این نعمت برخوردار نیستید توصیه می‌کنیم از روش‌های طرح لبخند برای برطرف کردن هریک از عارضه‌هایی که مانع از لبخند جذاب در شما می‌شوند بهره‌مند شوید. در ادامه اطلاعات جامع‌تری در رابطه با روش‌های طرح لبخند در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اصلاح طرح لبخند

چند اصل مهم در رابطه با اصلاح لبخند

برای اینکه متوجه شوید آیا لبخند شما نیاز به اصلاح دارد یا خیر می‌توانید از چند اصلی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم نمود برای بررسی این موضوع استفاده نمایید. از لبه دندانه‌ای قدامی که در فک بالا وجود دارند خطی عبور می‌کند که می‌بایست با لبه پایین در زمان خندیدن موازی باشد. این‌یکی از اصولی است که می‌بایست در روش‌های اصلاح لبخند به آن توجه داشته باشید.

 یکی دیگر از مواردی که در رابطه با اصلاح طرح لبخند می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که افرادی که در زمان خندیدن خط لب بالایشان به محل اتصال دندان‌هایشان به لبه لثه‌ها می‌رسد نیز از لبخند بسیار زیبایی برخوردار می‌باشند. از موارد دیگر که در این رابطه می‌توان به آن اشاره نمود، تناسب فضاهای بین دندان‌ها می‌باشد. پایین و جلو بودن لبه دندان‌ها در فک بالا نسبت به فک پایین در حدود یک و نیم میلی‌متر نیز از دیگر مواردی است که نشان‌دهنده لبخند زیبا می‌باشد؛ بنابراین با توجه به این چند اصل می‌توانید متوجه شوید که آیا در لبخند شما مشکلی وجود دارد یا خیر.

اصلاح طرح لبخند

عوامل مؤثر در اصلاح لبخند

در دو بخش قبلی در رابطه با لبخند زیبا و هالیوودی نکاتی را به شما عزیزان ارائه دادیم. همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردید چند اصل مهم برای داشتن لبخند زیبا بسیار تأثیرگذار می‌باشند. درواقع افراد می‌توانند با بررسی این چند اصل مهم متوجه این امر شوند که آیا لبخند آن‌ها دچار مشکلی هست یا خیر؛ اما اگر شما نیاز به اصلاح لبخند داشته باشید می‌بایست به عوامل مختلفی توجه کنید. یکی از این عوامل سن و جنسیت تان می‌باشد. با توجه به سن افراد و جنسیت آن‌ها پزشک موردنظر به گزینش روش‌های انتخابی برای اصلاح لبخند آن‌ها می‌پردازد.

از موارد دیگر انتظار فرد متقاضی از لبخند می‌باشد. با توجه به اینکه انواع مختلفی از لبخندها در جامعه وجود دارد شما می‌توانید انتظار خود را از لبخند موردنظر خود به پزشک متخصص ارجاع دهید. از عوامل دیگر و تأثیرگذار در اصلاح لبخند، فرم صورت است. فرم صورت‌های کشیده نسبت به فرم صورت‌های گرد و بیضی گل از طرح لبخندهای متفاوتی برخوردار هستند؛ بنابراین ظاهر صورت به بیانی دیگر شکل و فرم آن نیز در لبخند شما بسیار تأثیرگذار می‌باشد.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
دکتر زهره افرادی، فلوشیپ زیبایی، مسترشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان

نشانی مطب: تهران، ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی بیمارستان علی اصغر، بالای داروخانه مخصوص، پلاک 238، طبقه 3، واحد 9
تلفن تماس: 26400787

ساعات پذیرش:
یکشنه ها و سه شنبه ها از ساعت 10:00 الی 13:00
دوشنبه ها از ساعت 14:00 الی 19:30
Instagram