چطور لبخند خود را به لبخند هالیوودی تبدیل کنیم؟

چطور لبخند خود را به لبخند هالیوودی تبدیل کنیم

 از مهم‌ترین عوامل در ایجاد یک طرح لبخند هالیوودی طول دندان، خط لبخند، نسبت و بافت دندان‌ها می‌باشد. اصولاً دندانپزشکان برای ایجاد لبخند طبیعی و هالیوودی از ترکیب عناصر زیبایی و عملکردی استفاده می‌کنند.

طرح لبخند هالیوودی

یک لبخند زیبا می‌تواند باعث افزایش اعتماد به‌ نفس در شما شود. با یک عمل اصلاح لبخند در صورت بروز مشکل در طرح لبخندتان آن‌ها را اصلاح کنید. طرح لبخند مد نظر بسیاری از افراد قرار گرفته است که با توجه به جوان‌ سازی لب‌ها، دندان‌ها و گونه‌ ها صورت می‌پذیرد. اصلاح طرح لبخند با توجه به میزان فرآیندی که دارد می‌تواند توسط جراح دندانپزشک، جراح فک و جراح زیبایی صورت گیرد.

برای رسیدن به طرح لبخند ایده آل و هالیوودی عناصر مشترکی در تمامی عمل‌ها مانند ترمیم دندان، کاشت دندان، سفید کردن دندان، بریس های ارتودنسی و غیره صورت می‌پذیرد. عمل اصلاح طرح لبخند برای یک لبخند پیچیده‌تر از سفید کردن دندان‌ها می‌باشد و افرادی که تحت عمل قرار می‌گیرند این نکته را باید به‌ خوبی بدانند؛ اما آنچه ثمره طرح لبخندهای مدرن و جدید می‌باشد و تحت عنوان اصلاح دندان صورت می‌گیرد، تغییرات چشمگیری است که در ظاهر از نظر فیزیکی و در روح و روان افراد ایجاد می‌کند.

طرح لبخند هالیوودی

ایجاد طرح لبخند 

 با توجه به عمل‌هایی مانند ونیر، باندینگ، ایمپلنت و سفید کردن دندان طرح لبخند ایجاد می‌شود. به وجود آوردن این لبخند زیبا کاری است که بسیاری از مراجعین آن را تقاضا می‌کنند، اما در ایجاد یک طرح لبخند عوامل دیگری نیز تأثیرگذار می‌باشد. عواملی مانند ظاهر صورت که کشیدگی یا گرد بودن صورت در آن از مؤلفه‌ های اصلی می‌باشد. رنگ پوست با توجه به تیره یا روشن بودن آن مدنظر قرار گرفته می‌شود.

رنگ مو برای ترکیب با چگونگی ظاهر صورت نیز جزء مؤلفه‌ های اصلی و مهم می‌باشد. آنچه بیشتر از موارد گفته‌ شده مهم می‌باشد وضعیت دندان‌ ها است. پهن یا نازک بودن دندان یکی از عوامل ایجاد کننده طرح لبخند می‌باشد. طول دندان‌ها نیز در این طراحی بسیار مهم می‌باشد. شکل و ظاهر دندان‌ها نیز به همراه بافت لثه و شکل لب‌ها نقش فراوانی در طراحی لبخند و ایجاد یک طرح لبخند دارند. البته یک لبخند زیبای هالیوودی به دلایل مختلف می‌تواند انجام شود و مطابق نظر و سلیقه هر فردی برای افراد طراحی گردد. آنچه در ایجاد این طرح لبخند بسیار مهم می‌باشد میزان نارضایتی فرد در طرح لبخندش می‌باشد.

طرح لبخند هالیوودی

چگونگی ایجاد طرح لبخند 

 راه‌ های بر طرف کردن معضلات طرح لبخند برای رسیدن به طرح لبخند بسیار متفاوت می‌باشد. در این بخش به چگونگی ایجاد طرح لبخند برای بر طرف کردن معضلات آن می‌پردازیم:

1- در مرحله اول باید رنگ دندان‌ها را ترمیم کنیم. برای ایجاد یک طرح لبخند رنگ دندان‌ها باید کاملاً سفید باشند.

در صورت جرم‌گیری و عدم از بین رفتن تیرگی می‌توان از طریق لمینت، تاج، بریچ و باندینگ این عمل را انجام داد.

2- نظم دندان‌ها: فاصله بین دندان‌ ها همواره یکی از معضلات طرح لبخند می‌باشد. دندان‌های کج و نامرتب را باید صاف نمود. این کار را می‌توان از طریق درمان ارتودنسی به شکل‌ های مختلف تحت نظر پزشک انجام داد.

3 -تعادل دندان‌ها: بر طرف کردن ترک بین دندان‌ها و از بین بردن پریدگی لب دندان‌ها از کارهایی است که در این مرحله انجام می‌شود.

 4- اصلاح لب و گونه: روش‌های ترمیمی زیبایی و عملکردی را در این مرحله مدنظر قرار می‌دهند. اصلاح گونه‌ها و پر بودن لب‌ها در این مرحله بسیار حائز اهمیت می‌باشد علاوه بر موارد گفته‌شده برای رسیدن به یک طرح لبخند مدل‌های دیگر نیز وجود دارد که به آن‌ها پرداخته می‌شود.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
دکتر زهره افرادی، فلوشیپ زیبایی، مسترشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان

نشانی مطب: تهران، ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی بیمارستان علی اصغر، بالای داروخانه مخصوص، پلاک 238، طبقه 3، واحد 9
تلفن تماس: 26400787

ساعات پذیرش:
یکشنه ها و سه شنبه ها از ساعت 10:00 الی 13:00
دوشنبه ها از ساعت 14:00 الی 19:30
Instagram