دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی
دندانپزشکی زیبایی در عصر نوین دارای اهمیت ویژه‌ای است. در این حالت استفاده از متدهای درست و استاندارد از مهم‌ترین موضوعات خواهد بود. امروز قصد داریم چندین متد جدید و البته استاندارد را مورد بحث قرار داده و از نتیجه خارق‌ العاده آن‌ها سخن بگوییم.

بریج محافظت کارانه در دندانپزشکی زیبایی

افراد بسیاری هستند که از دندان‌های از دست رفته خود ناراحت بوده و بعضاً سبب خجالت‌ زدگی آن‌ها می‌شود. بریج ها یک نوع روکش هستند. این روکش جایگزین دندان‌های از دست رفته می‌شود. در این متد از دندان‌های مجاور به‌ عنوان پایه استفاده می‌شود. دقت نمایید که با از دست دادن دندان علاوه بر مشکل جویدن، احتمال وجود ناهنجاری و یا مشکلات فکی و کج شدن دندان نیز وجود دارد. در این روش با استفاده از یک پایه مقاوم و استاندارد سعی در بهبود وضعیتت دندان بیمار خواهیم داشت. بریج در دندانپزشکی زیبایی از دسته مواردی است که نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد. این روش در مواردی کاربرد دارد که فرد تعدادی از دندان‌های خود را از دست داده باشد و روشی به نسبت ارزان‌ تر از ایمپلنت می‌باشد.

روکش‌های تمام سرامیک در دندانپزشکی زیبایی

فلز استفاده شده در روکش‌ها عمر خود را کرده‌اند. استفاده از روکش‌های سرامیکی به نوبه خود می‌توانند بهترین روش درمان باشند. این روکش‌ها در بخش درونی و در واقع در داخل فریم بکار می‌روند. این مواد به سرامیک تقویت شده مشهور است. عده‌ای هستند که نسبت به فلز حساسیت داشته و دهانشان دچار آفت می‌شود. استفاده از روکش‌های تمام سرامیک راه‌حلی فوق‌العاده مناسب و قابل‌ قبول می‌باشد. توجه نمایید که این مواد خود دارای چندین درجه‌ بندی می‌باشند. ما سعی نمودیم بهترین سرامیک را از آلمان وارد نماییم و به این صورت سلامت بیمار تضمین خواهد شد.

روش‌های ایمپلنت دندانی

ایمپلنت در واقع یکی از رکن‌های اساسی در دندانپزشکی زیبایی است. در این روش از فلز تیتانیوم استفاده می‌شود. این فلز حکم ریشه دندان شما را خواهد داشت. فرم دهی این فلز وابسته به فضای دندان شما می‌باشد. در خصوص ارتباط بین استخوان و این فلز این‌طور بررسی شده است که این مواد در زمان بسیار کوتاهی به لثه و در واقع استخوان عادت نموده و در این هنگام می‌توان به سراغ اتصال دندان رفت. توجه نمایید که در دندانپزشکی زیبایی این روش یکی از بهترین روش‌های جایگزینی دندان‌های از دست رفته می‌باشد و می‌تواند به بهترین شکل ممکن سلامت دوباره دهان و دندان شما را بازگرداند. مدل‌ های ثابت ایمپلنت از دسته موارد پر استفاده از دندانپزشکی زیبایی می‌باشد و البته مدل‌های متحرک آن نیز فراهم شده است. جنس دندان استفاده شده در این روش بسیار مناسب و استاندارد بوده و رنگ بکار برده شده دقیقاً هم‌ رنگ دندان و دارای شکل هندسی دندان می‌باشد. فرد در استفاده از این روش هیچ مشکل و ناراحتی احساس نخواهد نمود. در دندانپزشکی زیبایی، روش ایمپلنت دائمی بوده و دارای بیشترین میزان دوام است.

ارتودنسی در دندانپزشکی زیبایی

ناهنجاری‌های دندان یکی از مشکلات رایج بوده و در این خصوص بسیاری از افراد احساس نگرانی می‌نمایند. دقت نمایید که ارتودنسی در دندانپزشکی زیبایی یکی از بهترین روش‌های حل مشکلات ناهنجاری می‌باشد. دندان‌های نامرتب، دندان‌های با فاصله، رویش دندان در قسمتی نامناسب، دندان‌های نهفته، جلو زدگی در فک و دندان از دسته مواردی هستند که با ارتودنسی و طبق قانون و برنامه‌ریزی ایده آل بهبود خواهند یافت. در این روش با استفاده از براکت و سیم‌های متصل می‌توان نیروی تنظیم شده به دندان وارد نمود. در ارتودنسی دندان میزان فشار طبق محاسبات درستی بوده و در نهایت به حرکت ریشه و نهایتاً تاج دندان منجر می‌شود. در ارتودنسی پس از هر چکآپ فرد تا حدود 24 ساعت دارای درد احساسی و البته قابل تحمل می‌باشد. استفاده از براکت های سرامیکی روشی جدید در این لاین می‌باشد. توجه نمایید که هزینه این روش در دندانپزشکی زیبایی به نسبت مدل‌های دیگر مناسب‌تر می‌باشد. قانون دندانپزشکی زیبایی می‌بایست به درستی رعایت شود. هزینه دندانپزشکی زیبایی در موارد متفاوت می‌تواند با توجه به شرایط فک و دهان فرد تعیین شود. ما به بهترین تیم دندانپزشکی زیبایی لحظاتی بسیار ایده آل را برای شما بررسی خواهیم نمود.
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:
دکتر زهره افرادی، فلوشیپ زیبایی، مسترشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان

نشانی مطب: تهران، ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی بیمارستان علی اصغر، بالای داروخانه مخصوص، پلاک 238، طبقه 3، واحد 9
تلفن تماس: 26400787

ساعات پذیرش:
یکشنه ها و سه شنبه ها از ساعت 10:00 الی 13:00
دوشنبه ها از ساعت 14:00 الی 19:30
Instagram