اوردنچر چیست

اوردنچر چیست؟

فرآیند اوردنچر زیر مجموعهٔ دندانپزشکی ترمیم و زیبایی است. فرآیند اوردنچر نسبت به سایر روش ها مزایای زیادی دارد که به آن ها خواهیم پرداخت.

لامینیت تضمینی برای داشتن لبخند زیبا

لامینیت، تضمینی برای داشتن لبخند زیبا

لامینیت دندان با رفع و ترمیم مشکلات دندانی لبخند هالیوودی را برای شما ممکن می سازد.لامینیت دندان به صورت یک لایه نازک روی دندان جای میگیرد.

انواع لیزر در دندانپزشکی

انواع لیزر در دندانپزشکی

کاربرد لیزر در دندان پزشکی بسیار متنوع بوده و بسیار مورد بحث است، از کاربرد لیزر در دندان پزشکی می توان به رفع پوسیدگی و پرکردگی دندان ها اشاره کرد.

سفید کردن دندان با دستگاه لیزر

سفید کردن دندان با دستگاه لیزر

از درمان بلیچینگ دندان برای سفید کردن دندان ها استفاده می شود، بلیچینگ دندان در دو روش بلیچینگ در منزل و بلیچینگ در مطب پزشک انجام می گیرد.

هزینه های ترمیم زیبایی دندان

هزینه های ترمیم زیبایی دندان

هزینه ترمیم دندان با توجه به خدماتی که افراد دریافت می کنند متفاوت می باشد. هزینه ترمیم دندان یکی از موضوعات مهم است و با توجه به بالا بودنش بازهم می صرفد.

نکاتی جالب درباره لبخند زدن

نکاتی جالب درباره لبخند زدن

لبخند و خنده یک حس درونی بسیار مهم بوده که سبب جوانتر نشان دادن افراد می شود. لبخند می تواند در میزان ارتباط گیری نقش مهمی ایفا نماید.

نقش تکنولوژی لیزر دندانپزشکی

نقش تکنولوژی لیزر دندانپزشکی

درمان با لیزر دندانپزشکی روشی جدید و به روز است. استفاده از لیزر دندانپزشکی باعث کاهش درد و التهاب و آسیب به لثه در روش های مختلف درمان می شود.

ترمیم دندان های جلو

ترمیم دندان های جلو

دراین متن قصد داریم شما را با انواع روش های ترمیم دندان های جلو آشنا نمائیم.برای اشنایی باانواع روش های ترمیم دندان های جلو تا انتهای متن با ما همراه باشید

بهترین روش برای سفید کردن دندان

بهترین روش برای سفید کردن دندان

بلیچینگ دندان از بهترین روش ها برای سفید کردن دندان هاست، بلیچینگ دندان در دندان هایی به کاربرده می شوند که دارای ساختمان مناسب و سالم هستند.

ایجاد لبخند زیبا

ایجاد لبخند زیبا

vاصلاح طرح لبخند به روش های مختلف و گوناگون انجام می گیرد . چند اصل مهم و کلیدی برای اصلاح طرح لبخند توصیه می شود که یکی از ان ها فرم لبهای بالایی می باشد.

ترمیم زیبایی دندان با کامپوزیت

ترمیم زیبایی دندان با کامپوزیت

یکی از کارهایی که برای زیبایی دندان استفاده می‌ شود، ترمیم دندان با کامپوزیت است. در ترمیم دندان با کامپوزیت روندهایی طی می ‌شود که دراین مقاله می‌پردازیم.

عوارض اصلاح لبخند

عوارض اصلاح لبخند

طرح لبخند یکی از عمل های زیبایی داندانپزشکی محسوب می گردد، امروزه برای داشتن لبخندی زیبا عمل اصلاح طرح لبخند در بین عموم فراگیر شده است.

کاربردهای لیزر در علم دندانپزشکی

کاربردهای لیزر در علم دندانپزشکی

دقت لیزر در دندانپزشکی در درمان عارضه های دهان و دندان بالاتر است.با استفاده از لیزر می توان در مدت زمان کمتر درمان های بیشتری انجام داد.

تفاوت سفید کردن دندان با جرم گیری

تفاوت سفید کردن دندان با جرم گیری

سفید کردن دندان یکی از پر طرفدارترین عملیات ها به منظور داشتن لبخند زیباست. در این مقاله در مورد تفاوت های سفید کردن دندان با جرم گیری توضیح داده شده است.

چه کسانی نباید دندان هایشان را ایمپلنت کنند

چه کسانی نباید دندان هایشان را ایمپلنت کنند؟

ایمپلنت دندان یکی از روش های روتین برای درمان بی دندانی است با این حال یک سری افراد می بایست قبل از ایمپلنت دندان به موارد پزشکی مطرح شده دقت نمایند.

لبخند زیبا چه عوارض جبران ناپذیری دارد

لبخند زیبا چه عوارض جبران ناپذیری دارد؟

امروزه اصلاح طرح لبخند طرفداران بسیاری دارد و افراد بسیاری به دنبال زیباسازی لبخند خود می باشند؛ اما بهتر است قبل از اصلاح طرح لبخند از عوارض آن مطلع شد.

محاسن کاربردهای لیزر در علم دندانپزشکی

محاسن کاربردهای لیزر در علم دندانپزشکی

دندانپزشکی با لیزر یکی از دستاوردهای تازه در این علم است. دندانپزشکی با لیزر در انجام عمل های جراحی بدون درد و خونریزی کاربرد دارد.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست؟

دندانپزشکی زیبایی توانسته علاوه بر حفظ سلامت افراد به زیبایی ظاهری آن نیز بپردازد. اصلاح طرح لبخند، ارتودنسی و ایمپلنت از جمله امور دندانپزشکی است.

تفاوت بلیچینگ و لمینت دندان

تفاوت بلیچینگ و لمینت دندان

بلیچینگ و لمینت دندان از روش های مهم سفید کردن در زیبایی دندان ها محسوب می شوند علیرغم اشتراک، بلیچینگ و لمینت دندان تفاوت هایی را نیز با هم دارند.

چطور لبخند خود را به لبخند هالیوودی تبدیل کنیم

چطور لبخند خود را به لبخند هالیوودی تبدیل کنیم؟

طرح لبخند هالیوودی مورد علاقه بسیاری از جوانان امروزی واقع شده است و روش های مختلفی برای رسیدن به طرح لبخند مدنظر قرار می گیرد.

مقایسه کامپوزیت ونیر و لامینیت ونیر

مقایسه کامپوزیت ونیر و لامینیت ونیر

امروزه بسیاری از مراجعین به مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی جهت رفع بدشکلی و نامنظمی دندانها و بدلیل اینکه زمان طولانی درمان ارتودنسی از دامنه صبرشان خارج است، درخواست درمانهای زیبایی دارند و تقریباً بیشترین مساله ای که این گروه از بیماران را به چالش می کشد انتخاب بین کامپوزیت ونیر و لامینیت ونیر می باشد.

دکتر زهره افرادی، فلوشیپ زیبایی، مسترشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان

نشانی مطب: تهران، ظفر، بین نفت و مدرس، روبروی بیمارستان علی اصغر، بالای داروخانه مخصوص، پلاک 238، طبقه 3، واحد 9
تلفن تماس: 26400787

ساعات پذیرش:
یکشنه ها و سه شنبه ها از ساعت 10:00 الی 13:00
دوشنبه ها از ساعت 14:00 الی 19:30
Instagram